pas.png

Zrzucamy kilogramy – zrzucaj z nami!

ZRZUCAMY KILOGRAMY – ZRZUCAJ Z NAMI!
(warsztaty terapautyczne z psychologiem)

Zapraszamy na wakacyjne zajęcia nad morzem ! 
LATO 2011 –  Jastrzębia Góra

pas.png 

  INFORMACJE O PROGRAMIE
waga.pngZrzucamy kilogramy – zrzucaj z nami!

Jeśli ktoś Ci powie, że istnieje sposób, aby szybko  i zarazem trwale pozbyć się zbędnych kilogramów, nie słuchaj go, bo wprowadza Cię w błąd. Taki magiczny sposób po prostu nie istnieje i nie będziemy Ci mydlić oczu (odchudzanie to proces, który potrzebuje czasu, aby przynieść trwałe efekty).
Zamiast tego skupimy się na pokazaniu Ci skutecznego i zdrowego rozwiązania, które umożliwi pozbycie się  nadmiaru kilogramów raz na zawsze.

 

 • Termin: 27 lipiec – 3 sierpień 2009
 • przyjazd 26 lipca (niedziela) po południu, I- posiłek kolacja o godz. 19.00.
 • Rozpoczęcie zajęć 27.07. w poniedziałek.
 • Wyjazd 3.08 w poniedziałek po śniadaniu.
 • Miejsce: Jastrzębia Góra – Dom Wczasowy "VIS" ,  http://www.vis.pti.pl lub www.visjastrzebia.pl/

Odchudzanie zaczyna się w głowie

para.pngRozwiązanie zagadki nawagi nie kryje się w jakiejś cudownej tabletce odchudzającej czy diecie cud, ale w nas samych. Chcesz trwale pozbyć się zbędnych kilogramów- zacznij działać i myśleć o jedzeniu tak, jak ludzie szczupli.
Większość z nas jest zdania, że szczupłą sylwetkę zawdzięczamy łaskawości losu i genom. Geny odpowiadają zaledwie w 10 % za powstawanie otyłości, resztę stanowią styl życia, nawyki żywieniowe oraz czynniki psychologiczne.
Od nas zależy jak żyjemy, jak się odżywiamy i jak myślimy – to są najważniejsze czynniki warunkujące zdrowie i smukłą sylwetkę.
  Próby samodzielnego, nastawionego na szybkie efekty odchudzania bardzo trafnie opisała amerykańska aktorka Totie Fields:"Przez dwa tygodnie byłam na diecie i wiesz ile straciłam? Czternaście dni."  Większość z nas takie próby podejmowała niejednokrotnie w swoim życiu i większości zapał szybko mijał, a kilogramy powracały.
Ale może być inaczej.
jedzenie.pngSkorzystaj z WAKACYJNEGO PROGRAMU ODCHUDZANIA, który umożliwi Ci pozbycie się zbędnych kilogramów raz na zawsze, bez efektu jo-jo.
Program prowadzony jest przez psychologa – dietetyka, instruktora fitness,  trwa 7 dni i obejmuje 21 godzin warsztatów połączonych z sesjami aerobiku (7 godzin). fitnes.png

PLAN PROGRAMU – codziennie przez 7 dni:

 • 3 godz. zegarowe dziennie – zajęcia warsztatowe
 • 1 godz. dziennie – aerobik

Program  oparty  jest na nieskomplikowanych zmianach w sposobie myślenia, odżywiania (bez restrykcyjnych nakazów i zakazów!) i ilości ruchu.

NA ZAJĘCIACH WARSZTATOWYCH:pani.png

 • Poznasz „tajemnicę” silnej woli
 • Nauczysz się jak wytrwać w dążeniu do celu
 • Wzmocnisz poczucie własnej wartości
 • Zlikwidujesz złe nawyki żywieniowe
 • Nauczysz się technik panowania nad pokusami jedzenia podczas stresu, nudy czy w sytuacjach towarzyskich.
 • Poznasz taktyki radzenia sobie z przeciwnościami i z jedzeniem pod wpływem emocji.
 • Poznasz taktyki, które motywują, by cały czas zmierzać dobrą drogą.

W ten sposób nauczysz się także jak utrzymać nową wagę ciała, bowiem wyrobisz w sobie nawyki, które będziesz w stanie pielęgnować do końca życia i bez najmniejszej chęci rozstawania się z nimi.

Czy wiesz dlaczego z nami  warto zrzucać zbędne kilogramy?

widelec.pngPonieważ podchodzimy do problemu odchudzania kompleksowo, nastawiając się rzetelną pomoc klientom chcącym schudnąć trwale.
Oprócz diety i treningu żywienia (zmiany nawyków żywieniowych) oferujemy również trening osobisty, który w największym stopniu przyczynia się do sukcesu w odchudzaniu. 

Większość diet  na początku działa bardzo skutecznie. Jednak 9 na 10 osób stosujących diety (szczególnie restrykcyjne) odzyskuje stracone w ich wyniku kilogramy, a co gorsza-tyje jeszcze bardziej. Dlaczego ?

Bo, aby trwale schudnąć nie wystarczy sama tymczasowa zmiana sposobu odżywiania, trzeba przede wszystkim nauczyć się pewnych taktyk myślenia i zachowania,   które pozwolą zerwać z nawykami rujnującymi kobiecą sylwetkę .

jablka.pngProwadząca zajęcia: mgr Joanna Kot. Ukończyła studia dzienne magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim na kierunku Psychologia stosowana  (specjalizacja: Psychologia zdrowia i kliniczna). Posiada także dyplom dietetyka i instruktora aerobiku. Od 2006 roku pracuje jako psycholog. Prowadziła terapię osób chorych na stwardnienie rozsiane, pracowała w Ośrodku Leczenia Uzależnień, szkołach i w poradniach z dziećmi i młodzieżą, pomagając  w rozwiązywaniu różnego rodzaju problemów oraz leczeniu zaburzeń (problem niskiej samooceny, zachowania agresywne, zaburzenia zachowania; prowadzenie zajęć z zakresu nauki asertywności oraz umiejętności

Cena : 1350 zł 

cena zwiera:

 • nocleg,
 • 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja
 • godzinę aerobiku przez 7 dni
 • 3 godziny zajęć warsztatowych przez okres 7 dni

 

UWAGA!ZE WZGLĘDU NA REALIZACJĘ SZKOLENIA W OKRESIE WYSOKIEGO SEZONU LETNIEGO PRZYJMUJEMY ZAPISY TYLKO DO 25 CZERWCA 2011.PRZY POTWIERDZENIU REALIZACJI SZKOLENIA PRZEZ ORGANIZATORA  BĘDZIE POBIERANA ZALICZKA OD UCZESTNIKÓW NA POKRYCIE OBIEKTU HOTELOWEGO W WYSOKOŚCI 400ZŁ

POZOSTAŁA KWOTA PŁATNA PRZELEWEM DO DNIA ROZPOCZĘCIA SZKOLENIA