Homeopatia kliniczna

KURS  HOMEOPATII KLINICZNEJ

KURS 21 MIESIĘCZNY

Rozpoczęcie – 8-9.12.2018

Kurs Homeopatii Klinicznej jest prowadzony przez Ośrodek Kształcenia Zawodowego CREATOR. Ośrodek zapoczątkował tego typu kursy od 2005 r.

Słuchacze dotychczasowych edycji zakończyli edukację egzaminem dyplomowym. Otrzymali dyplomy i certyfikaty potwierdzające ich przygotowanie do zawodu homeopaty. Część absolwentów prowadzi już swoje gabinety. Inni wykorzystują  uzyskaną wiedzę i umiejętności do pielęgnowania swego własnego zdrowia i zdrowia swojej rodziny. Kształceniem w homeopatii interesują się zarówno osoby, które posiadają wykształcenie medyczne, jak i wszyscy ci, których interesuje medycyna naturalna, bez względu na aktualnie wykonywany zawód. W kursach homeopatii klinicznej uczestniczą: lekarze i lekarze stomatolodzy, rehabilitanci, masażyści, pielęgniarki i pasjonaci tej wiedzy.

Warunkiem rozpoczęcia nauki jest posiadanie minimum wykształcenia średniego.

Obecnie prowadzimy rekrutację do kolejnej, nowej grupy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych homeopatią jako dziedziną medycyny naturalnej w tym także osoby, które są zainteresowane zdobyciem zawodu homeopaty.

Być może jest to właściwy moment na to by zmienić coś we własnym życiu.

Kolejna edycja kursu rozpocznie zajęcia jesienią tego roku. Zakończenie kształcenia tej grupy nastąpi w roku 2020.

Szczegółowe informacje na temat kursu znajdą Państwo tutaj.

Zapraszamy wszystkich chętnych!!!

telefon: 42 632 25 91,

biuro@creator.edu.pl

Kurs homeopatii klinicznej - pszczoła na kwiatkach