Wydarzenia for 9 listopada 2018

Wydarzenie Views Navigation

Wydarzenia Search

09:00

Realizacja procedur organizacji szkoleń – praktyczny warsztat dla doradców klienta

9 listopada 2018 @ 09:00 - 15:00
Łódź Łódź, Łódzkie Polska
PLN359

Cel szkolenia: Nabycie umiejętności realizacji szkoleń według przygotowanych procedur. Termin: 9 listopada 2018           Miejsce: Łódź           Cena: 359 zł Termin: 3 grudnia 2018           Miejsce: Warszawa           Cena: 449 zł Cena …

Dowiedz się więcej »
+ Export Events