Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

RODO W DZIALE KADR – Ochrona danych osobowych w dziale spraw personalnych po nowelizacji z dnia 25 maja 2018 r.

12 października 2018 @ 09:00 - 16:00

499PLN

Zapraszamy do skorzystania ze szkolenia przeznaczonego dla pracowników:

administracji publicznej, administracji samorządowej, oświaty, Urzędów Pracy, Urzędów Gmin, Urzędów Miast, Ośrodków Pomocy Społecznej, przedsiębiorstw, innych

Nazwa szkolenia:

RODO W DZIALE KADR

Ochrona danych osobowych w dziale spraw personalnych po nowelizacji z dnia 25 maja 2018 r.

Cel szkolenia:

Uczestnicy szkolenia poznają prawa pracowników i kandydatów do pracy uczestniczących w procesach rekrutacyjnych w zakresie ochrony danych osobowych, zasady ochrony danych osobowych oraz dóbr osobistych pracowników w procesie pracy oraz po zakończeniu stosunku pracy, zasady udzielania referencji byłym pracownikom określone przez RODO.

Uczestnicy szkolenia uzyskają wiedzę również w jaki sposób przygotować administratora danych osobowych do zmian wynikających z RODO w zakresie ochrony danych osobowych i jakim obowiązkom musi on sprostać aby wdrożyć prawidłowo system ochrony danych osobowych pracowników. Uczestnicy szkolenia zapoznają się również ze zmianami w prowadzeniu dokumentacji pracowniczej.

 

Szczegóły

Data:
12 października 2018
Czas:
09:00 - 16:00
Koszt:
499PLN

Miejsce

Warszawa
Warszawa, + Google Map

Organizator

Creator Akademia Zdrowia i Edukacji Twórczej
Telefon:
42 632 25 91

Dla kogo nasze szkolenia?

Szkolenia są skierowane do pracowników administracji, samorządów, przedsiębiorstw,  określonych grup zawodowych i klientów indywidualnych.

W celu zachowania wysokiego poziomu prowadzonych zajęć zatrudniamy wykładowców z wieloletnim stażem i doświadczeniem zawodowym. Program zajęć dostosowany jest do uczestników,  zmieniających się przepisów/ustaw/rozporządzeń oraz do indywidualnych potrzeb klienta.

 

Nadchodzące wydarzenia

There are no upcoming events at this time.

Copyright ©2024 Creator. Education Zone | Developed By Rara Themes. Powered by WordPress.