• To event minęło.

Realizacja usług pośrednictwa pracy w kontekście przygotowania informacji starosty

23 listopada 2018 @ 09:00 - 16:30

PLN359

Zapraszamy do skorzystania ze szkolenia przeznaczonego dla pracowników:

administracji publicznej, administracji samorządowej, oświaty, Urzędów Pracy, Urzędów Gmin, Urzędów Miast, Ośrodków Pomocy Społecznej, przedsiębiorstw, innych

Nazwa szkolenia:

Termin III: 23 listopada 2018           Miejsce: Łódź         Cena: 359 zł

Cena przy zapisie trzech osób: 897 zł (299 zł od osoby)

Szkolenia odbywać się będą w godzinach 09:00-16:00

Data: