Akademia Zdrowia i Edukacji Twórczej Creator świadczy usługi wynajmu sal szkoleniowych w centrum Łodzi (tuż przy placu Wolności i nieopodal reprezentacyjnej ulicy Piotrkowskiej).

Do dyspozycji mamy 5 sal szkoleniowych o powierzchni około 30m2. Sale przeznaczone są na spotkania rekrutacyjne, szkolenia, warsztaty, wykłady dla uczestników do 28 osób.

Sale wyposażone są w: biurka, wygodne krzesła, tablice białe/kredowe, flipcharty, ekrany do prezentacji multimedialnych, projektor multimedialny.

Biurka ustawione są w formie „klasowej” bądź ” podkowy”.

W salach jest oświetlenie dzienne, istnieje jednak  możliwość zasłonięcia okien roletami
w przypadku korzystania z projektora multimedialnego.

Do dyspozycji Klienta Internet Wi-Fi oraz obszerny hol dla uczestników szkolenia.

Budynek położony jest w doskonałej lokalizacji w samym centrum miasta, gwarantującej bezproblemowy dojazd zarówno środkami komunikacji miejskiej (liczne przystanki tramwajowe i autobusowe), jak i własnym środkiem transportu.

Sale szkoleniowe mieszczą się na drugim piętrze. Istnieje możliwość skorzystania z miejskiej strefy parkowania (płatnej i bezpłatnej).

Za dodatkową opłatą do dyspozycji gości przygotowujemy serwis kawowy lub zamawiamy obiady.

Więcej szczegółowych informacji na temat wyposażenia znajdą Państwo w zakładkach z opisem sal szkoleniowych.

Cennik:

Cena brutto od poniedziałku do piątku za godzinę najmu 43zł.

Cena brutto w soboty i  niedzielę za godzinę najmu 54 zł.

Zapraszamy także na stronę www.wynajemsallodz.pl