Start O nas Projekty unijne Medycyna naturalna Psychologia Psychosomatyka Galeria Kadra OKZ Creator Wirtualne biura Oferta wynajmu sal Informacja o plikach cookies
Start arrow Kadra
Rafał Dobolewski
Dyplomowany pracownik socjalny - ( Rafał Dobolewski )

Status:Aktywny
Telefon:
Fax:
E-mail:Brak Danych
Strona WWW:Brak Danych
Lokalizacja:
SpecjalizacjaAbsolwent Studium Pracowników Socjalnych,
WykształcenieCertyfikat wydany przez Biuro d/s Narkomanii uprawniający do pracy z grupami osób uzależnionych i zagrożonych uzależnieniem.
Ukończone szkolenie w Studium terapii dla uzależnionych od alkoholu.
Uzyskał certyfikat państwowy instruktora terapii uzależnień wydany przez Krajowe Biuro d/s Narkomanii.
DoświadczenieWieloletnie doświadczenie w pracy w: łódzkich ośrodkach pomocy społecznej, m.in.w dziale pomocy rodzinie, w świetlicy dla dzieci przy jednym z łódzkich ośrodków pomocy społecznej jako wychowawca i kierownik placówki, w ośrodku Monar dla młodzieży, w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym dla dziewcząt.

Od 2001 do 2009r. pracował jako terapeuta w poradni leczenia uzależnień z osobami uzależnionymi od alkoholu, narkotyków, hazardu oraz z rodzicami dzieci sięgającymi po substancje psychoaktywne.
Realizował programy terapeutyczne i profilaktyczne: dla młodzieży z gimnazjum w Czarnocinie oraz dla osób osadzonych w zakładzie karnym przy ul. Beskidzkiej w Łodzi.
Posiada doświadczenie dydaktyczne prowadząc w latach 2005-2008 zajęcia dydaktyczne dla słuchaczy Studium Terapii Uzależnień a także szkolenia z zakresu uzależnień dla grup zawodowych: nauczycieli, pracowników socjalnych, kuratorów sądowych.
Od 2007r prowadzi zajęcia dydaktyczne w Instytucie Psychologii Stosowanej z zakresu terapii uzależnień.
Od 2009r. pracuje jako terapeuta w Specjalistycznym Psychiatrycznym Szpitalu im. Babińskiego w Łodzi na oddziale terapii uzależnień alkoholowych.Certyfikat

Newsletter


Warning: Creating default object from empty value in /administrator/components/com_acajoom/classes/class.module.php on line 242
newsletter creator.edu.pl


Wiadomość HTML?

Obraz losowy