Start O nas Projekty unijne Medycyna naturalna Psychologia Psychosomatyka Galeria Kadra OKZ Creator Wirtualne biura Oferta wynajmu sal Informacja o plikach cookies
Start
Homeopatia

Szkolenia z zakresu homeopatii klinicznej prowadzone są w ramach Akademii Zdrowia i Edukacji Twórczej „Creator" we współpracy z dr Zenobiuszem Żołnowskim, który jest autorem programu tych szkoleń. W bieżącym roku rozpoczęła się jej IV edycja kursu homeopatii klinicznej.

Słuchacze dotychczasowych czterech edycji zakończyli już edukację egzaminem dyplomowym. Otrzymali oni dyplomy i certyfikaty potwierdzające ich przygotowanie do zawodu homeopaty. Część absolwentów prowadzi już swoje gabinety. Inni wykorzystują  uzyskaną wiedzę i umiejętności do pielęgnowania swego własnego zdrowia i zdrowia swojej i rodziny. Kształceniem w homeopatii interesują się zarówno osoby, które posiadają wykształcenie medyczne, jak i wszyscy ci, których interesuje medycyna naturalna, bez względu na aktualnie wykonywany zawód. W kursach homeopatii klinicznej uczestniczą: lekarze i lekarze stomatolodzy, rehabilitanci, masażyści, chemicy, psycholodzy, urzędnicy, i inni.

Każdy może rozpocząć studiowanie homeopatii o ile tylko posiada conajmniej średnie wykształcenie.

            Kolejna V edycja kursu rozpoczęła zajęcia w marcu 2011. Zakończenie kształcenia tej grupy nastąpi w woku 2013 roku.

            Obenie prowadzimy rekrutację do kolejnej, nowej grupy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych homeopatią jako dziedziną medycyny naturalnej w tym także osoby, które są zainteresowane zdobyciem zawodu homeopaty. Być może jest to właściwy moment na to by zmienić coś we własnym życiu.

Zajęcia prowadzą:

dr Zenobiusz Żołnowski, Master of Homeopathy, laryngolog - wykłady z homeopatii klinicznej i homotoksykologii
dr n. med. Henryk Sułkowski, Master of homeopathy, internista  -  wykłady homeopatii
dr Maciej Sułkowski, anestezjolog - wykłady z ratownictwa medycznego
dr n. med. Jan Apoloniusz Madej, psychiatra - wykłady z psychoterapii
dr Krystyna Szepczyńska, farmaceuta - wykłady z ziołolecznictwa
dr Małgorzata Roślak, psycholog - wykłady psychologii
mgr Marcin Olczyk, antropolog  - wykłady z anatomii i fizjologii

Zapraszamy także na krótkie szkolenia jedno weekendowe z homeopatii, w tym celu zachęcamy do zapoznania się  z naszym programem. 

 

Certyfikat

Newsletter

newsletter creator.edu.pl


Wiadomość HTML?

Obraz losowy