• To event minęło.

Prawo ochrony środowiska w praktyce działania organów administracji publicznej

5 listopada 2018 @ 09:00 - 16:00

PLN449

Cele szkolenia:

zapoznanie słuchaczy z wybranymi zagadnieniami z zakresu prawa ochrony środowiska oraz problemami stosowania prawa;

poszerzenie wiedzy słuchaczy z zakresu prawa ochrony środowiska, umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów oraz interpretacji źródeł prawa.

Termin III: 05.11.2018           Miejsce: Gdańsk      Cena: 449 zł

Cena przy zapisie trzech osób: 419 zł od osoby