Astrologia dla zaawansowanych

ATROLOGIA  DLA  ZAAWANSOWANYCH

CELE ZAJĘĆ:

• umiejętne interpretowanie kosmogramów indywidualnych, porównawczych i kontaktowych;
  • posługiwanie się różnorodnymi technikami interpretacyjnymi

Szczegóły w dalszej części.

PROGRAM NAUCZANIA:

• Interpretacje bieżących tranzytów i progresji planet w horoskopach indywidualnych, porównawczych, kontaktowych, relacyjnych.
  • Astrologia elekcyjna (wybieranie optymalnego momentu dla rozpoczynania ważnych przedsięwzięć).
  • Wprowadzenie w zagadnienia: relokacji kosmogramu, astrokartografii, astrologicznej przestrzeni lokalnej.
  • Interpretacje horoskopów znanych postaci historycznych i współczesnych osób.
  • Interpretacje horoskopów państw i ważnych wydarzeń.

jeden czwartek w miesiącu godz. 17:00-20:00

CENA:

30 zł za spotkanie

SPOSÓB REALIZACJI ZAJĘĆ:

warsztaty, ćwiczenia

PROWADZĄCY:

Jarosław Gronert
– astrologią zajmuje się od ponad 27 lat. Pierwsze kroki stawiał u Leszka Weresa (twórcy polskiej szkoły astrologii).Gronert naucza arkanów astrologii od 1990r.  Autor podręcznika ,,Astrologia od początku" oraz ,,Strategia kosmosu".
Jego rolę jako nauczyciela trafnie charakteryzuję 5-ty stopnień sabiański Wagi dla jego Słońca urodzeniowego: ,,Człowiek ukazujący swoim uczniom podstawy wewnętrznej wiedzy, na której może zostać zbudowany ,,Nowy Swiat".

MIEJSCE:

Akademia Zdrowia i Edukacji Twórczej "Creator" Łódź, Pl. Wolności 12, II p.

ZAPISY:

drogą elektroniczną lub telefoniczną:

42 632 25 91,  512 370 212, biuro@creator.edu.pl